Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ white color aluminum pergolas ] αγώνας 358 Προϊόντα.
Μηχανοποιημένο κήπος μπαλκόνι υπαίθριο Bioclimatica περγκολών αργιλίου αδιάβροχο
| Στοιχείο προϊόντων: | Αψίδα πέργκολας, κτίριο κήπου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργολα από κράμα αλουμινίου |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο γέρυ, προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία: | στεγανοποιήστε, sunshade, παραγωγή βροχής, σχέδιο κήπων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου αποσυνθέσεων απόδειξη |
4x4m Μηχανοκίνητο ανασυγκρότητο αλουμινένιο περγκόλα
| Άρθρο: | Αλουμινίου Πέρκολα Πάρτιο |
|---|---|
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Χρώμα προϊόντος: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη αναδιπλούμενη περγκόλα |
Υπαίθριο 3x4m μηχανοποιημένο Louvered αργιλίου Awning Pergolaproof περγκολών άσπρο αδιάβροχο
| Στοιχείο: | Κτήρια κήπων περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζα, μαύρη, άσπρη, προσαρμοσμένη πέργκολα |
| Τύπος στεγών: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Πέργκολα αλουμινίου |
Hardtop μηχανοποιημένο Louver αργιλίου κτήριο κήπων περγκολών υπαίθριο με το φως των οδηγήσεων
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Λεπτομέρειες Materiall στεγών: | Πέργκολα αλουμινίου |
Αδιάβροχη μηχανοποιημένη στέγη Gazebo Louvered περγκολών αργιλίου για το κτήριο κήπων
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
10» Χ 10» μηχανοποιημένη πέργκολα Gazebo αργιλίου με τη συρόμενη πόρτα γυαλιού Ziptrack
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος περγκολών: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | μηχανοποιημένος η πέργκολα |
RGB μηχανοποιημένη φως πέργκολα Gazebo αργιλίου με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων Zipscreen
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ύφος Modorn: | RGB ελαφρύ σχέδιο |
RGB ελαφριά 12 πέργκολα αργιλίου» Χ 20» μηχανοποιημένη με τους υπαίθριους τυφλούς Ziptrak
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 12 " × 20 " “προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
12» Χ 10» μηχανοποιημένο αργιλίου RGB φως υποδοχών περγκολών αδιάβροχο για τη διακόσμηση κήπων
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 12 " × 20 " 10 " × 10 " 10 " × 20 " προσαρμοσμένος |
| Εξαρτήματα: | αδιάβροχη υποδοχή ziptrack τυφλοί πόρτα γυαλιού παραθυρόφυλλο RGB φως |
Αξεσουάρ IP67 Patio Outdoor Ρυθμιζόμενα κιτ πέργκολας από αλουμίνιο
| Είδος: | αξεσουάρ αλουμινίου πέργκολας |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένη Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα οροφής με περσίδες |


