Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ white color aluminum pergolas ] αγώνας 358 Προϊόντα.
Προσαρμοσμένο μέγεθος Αλουμινίου στρογγυλό ραβδί για έργα κατασκευής αλουμινίου περγκόλα
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Εναρμόνιση έξυπνου σπιτιού με τηλεχειρισμό Περκόλα αλουμινίου με εργαλεία κηπουρικής αλουμινίου
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
Αδιάβροχο χειρωνακτικό μηχανοποιημένο εξωθημένο πέργκολα αργίλιο Gazebo κήπων
| Στοιχείο: | Υπαίθριο αλουμίνιο περγκολών Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένη πέργκολα |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
4x4m διευθετήσιμο χειρωνακτικό Louvered αλουμίνιο Gazebo στεγών περγκολών αδιάβροχο
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Υπαίθριο χειρωνακτικό Sunshade Patio περγκολών Louvered με τη διευθετήσιμη πέργκολα Hardtop
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered αλουμινίου |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
10 " × 13 " υπαίθριος κήπος Patio Gazebo γεφυρών περγκολών Louvered αργιλίου με τη διευθετήσιμη στέγη
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζα, προσαρμοσμένη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Μέγεθος: | 10 " × 13 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Windproof μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου Louvered με τη διευθετήσιμη στέγη 10» Χ 13»
| Στοιχείο προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
12» το Χ 20» στεγανοποιεί τη μηχανοποιημένη υπαίθρια πέργκολα αλουμινίου με τη διευθετήσιμη στέγη
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " 10 " × 20 " 12 " × 20 " Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Σύγχρονη μηχανοποιημένη Louvered περγκολών αργιλίου στέγη Patio κατωφλιών υπαίθρια
| Στοιχείο προϊόντων: | πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 |
| Χρώμα: | Γκρίζος άσπρος Μαύρος προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 " × 12 " προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ύφος: | Σύγχρονος που μηχανοποιήθηκε η πέργκολα αλουμινίου |
Μηχανοποιημένη Louvered στεγών πέργκολα Patio κήπων αλουμινίου περγκολών αδιάβροχη υπαίθρια
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |


