Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ white color aluminum pergolas ] αγώνας 358 Προϊόντα.
IP67 ανθρακιτικές αλουμινίου πέργκολες κήπων οξείδωσης περγκολών ανοδικές
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Αδιάβροχος Louver υπαίθριος βιοκλιματικός περγκολών αλουμινίου στεγών
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | Επί παραγγελία/υπαίθρια Gazebo πέργκολα αργιλίου κήπων βιοκλιματική |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Εύκολα συγκεντρωμένες, βιώσιμος, οι ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO, απόδειξη τρωκτικών, απόδειξη απο |
| Σύστημα αισθητήρων διαθέσιμο: | Αισθητήρας βροχής για μηχανοποιημένη την αργίλιο πέργκολα |
Τροφοδοτημένο επίστρωμα απόδειξης PVDF τρωκτικών περγκολών Louvered βροχής προστασία
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένος |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Υπαίθριο Louvered SGS απόδειξης αποσυνθέσεων περγκολών διευθετήσιμου Hardtop
| Στοιχείο: | Υπαίθρια πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένος |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
3x6m αλουμινίου υπαίθριος αδιάβροχος κήπος περγκολών Louvered κραμάτων χειρωνακτικός που χτίζει Gazebo
| Όνομα προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικά: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα συνήθειας: | Μαύρη, άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered αλουμινίου |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 Μ, 4*3 Μ, 3x3m, 3x6m προσαρμοσμένο μέγεθος |
3X4 Garden Aluminium Pergola Outdoor Motorized Louver Blades with Zip Screen
| Είδος: | Πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6073 |
| χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 3X4m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Αδιάβροχη λεπίδα 260mm περγκολών στεγών PVC εισελκόμενη σταύλος επιστρώματος σκονών
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Αδιάβροχη εισελκόμενη υπαίθρια στέγη PVC, αυτόματη στέγη περγκολών που μηχανοποιείται
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Ανοδικό αυτόματο αδιάβροχο PVC περγκολών στεγών οξείδωσης εισελκόμενο ανθεκτικό
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Οδηγήσεων αδιάβροχο κράμα αργιλίου Gazebo τηλεχειρισμού περγκολών στεγών PVC εισελκόμενο
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Όνομα: | Οδηγήσεων αδιάβροχο gazebo τηλεχειρισμού περγκολών στεγών PVC εισελκόμενο |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |


