Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ white color aluminum pergolas ] αγώνας 358 Προϊόντα.
OEM Μηχανοκίνητο εξωτερικό αδιάβροχο αλουμίνιο βιοκλιματική πίσω αυλή περγκόλα
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Εξωτερική αδιάβροχη αλουμινένια περγκόλα με προσαρμοσμένο φρέμα
| Άρθρο: | Περγόλα με ανασυγκρότητο μαντήλι |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4cm |
| Στυλ: | Περγόλα από αλουμίνιο με συρρικνώσιμο μαντήλι |
Μηχανοκίνητη Περκόλα Αλουμινίου εξωτερικού μοντέρνου με αδιάβροχα zip blinds
| Άρθρο: | Περγόλα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένη Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Έξυπνος Κήπος Ηλιακό Δωμάτιο Αλουμινίου Συνθετικό Ηλιακή Παραλία Αναψυχή και ψυχαγωγία Περγόλα
| Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 pergola |
| Color: | white , black ; gery ;brown ;customized |
| Size: | 4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie |
| Style: | Motorized louvered aluminium Pergola |
Εξωθημένος κήπος που χτίζει την αδιάβροχη πέργκολα που συγκεντρώνεται εύκολα
| Στοιχείο: | Υπαίθριο αλουμίνιο περγκολών Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένη πέργκολα |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
10 " × 10 " διευθετήσιμο Hardtop χειρωνακτικό Louvered καταφύγιο σκιάς ήλιων Patio περγκολών υπαίθριο
| Όνομα προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικά: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα συνήθειας: | Μαύρη, προσαρμοσμένη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υπαίθρια πέργκολα Louvered αλουμινίου χειρωνακτική |
| Μέγεθος προϊόντων: | 10 " × 10 " προσαρμοσμένη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
Γκρίζα μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου στεγών Louvred με τους τυφλούς οθόνης φερμουάρ
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα: | Γκρίζα πέργκολα αλουμινίου |
| Μέγεθος προϊόντων: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Αδιάβροχη πέργκολα οροφής με μηχανοκίνητη πέργκολα 3" X 4" από αλουμίνιο εξωτερικού χώρου
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Κιτ οροφής πέργκολας με μηχανοκίνητο αλουμίνιο Αδιάβροχη οροφή με κιόσκι
| Στοιχείο προϊόντων: | patio περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 10» X12» 12» X12» 10» Χ 10» Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη louverd πέργκολα |
4x4 μηχανοποιημένη υπαίθρια πέργκολα αλουμινίου με Louvers Patio πλευρών την πέργκολα κήπων
| Στοιχείο: | η πέργκολα με η στέγη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι με το λαμπρό ασημένιο άσπρο και προσαρμοσμένο χρώμα κυκλοφορίας σύμφωνα με τον αριθμό |
| Μέγεθος: | 5m X 3m πέργκολα αλουμινίου |
| Ύφος: | πέργκολα με τις πλευρές |


