Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ white color aluminum pergolas ] αγώνας 358 Προϊόντα.
Ανερόστεγη Ανεμοστεγή Αλουμινίου Περγκόλα για τοποθέτηση στον τοίχο Αλουμινίου Ανασυρόμενη Περγκόλα
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
Έξυπνη Περκόλα Αλουμίνιο Ανερόστερη Ανερόστερη Ελέγχουσα
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
|---|---|
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο Αλουμινίου Αδιάβροχο Αδιάβροχο Περγόλα Για εξωτερική διακόσμηση κήπου
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
Περγόλα ηλεκτρικού αλουμινίου με τηλεχειριστήριο για εξωτερική αυλή
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
|---|---|
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
Αλουμινίου Περγόλα Εργαλεία κηπουρικής Αδιάβροχο Αδιάβροχο για πισίνα
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
Αλουμινένιο ανασυρόμενο περγκόλα προϊόν αλλαγής παιχνιδιού για το σχεδιασμό κήπου προϊόν προϊόν Αλουμινένιο περγκόλα
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
Εργαλεία κηπουρικής από γκρίζο αλουμίνιο Αδιάβροχο Αδιάβροχο περγκόλα για εξωτερικούς χώρους
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
Εργαλεία κηπουρικής από αλουμίνιο που τοποθετούνται στον τοίχο / ανεξάρτητα
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
Αλουμινένιο ανασυρόμενο περγκόλα για εξωτερικές σκηνές που ελέγχεται από τηλεχειριστήριο και ενσωμάτωση έξυπνου σπιτιού
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
Αλουμινένια Αναδιπλούμενη Πέργκολα Αδιάβροχη Αντιανεμική Αλουμινένια Πέργκολα για Απρόσκοπτη Υπαίθρια Διαβίωση
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |


