Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ white color aluminum pergolas ] αγώνας 358 Προϊόντα.
Προσαρμοσμένο μέγεθος Αλουμινίου ανασυρόμενο περγκόλα με τηλεχειρισμό και έξυπνο σπίτι ενσωμάτωση
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
|---|---|
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
Στυλάτο και λειτουργικό υπαίθριο χώρο με 5x3m αλουμινίου ανασυρόμενο περγκόλα
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
Εφαρμόσιμη σκηνή σχεδιασμού κήπου αλουμινίου στρογγυλή ράβδο με τηλεχειρισμό και έξυπνη ενσωμάτωση στο σπίτι
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
|---|---|
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
Σκηνή Σχεδιασμός κήπου Εργαλεία κηπουρικής από αλουμίνιο Αδιάβροχο αλουμίνιο περγκόλα
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
|---|---|
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
Έξυπνη εξωτερική αλουμινένια περγκόλα με ανθεκτικό στο νερό και στον άνεμο σχέδιο
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Πολυδιάστατος εξωτερικός χώρος με την αναδιπλούμενη οροφή μας, την αναδιπλούμενη περγκόλα και το φως LED.
| Υλικό πλαισίου: | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Φωτεινές λωρίδες LED/Εύκολη συναρμολόγηση |
| Τελεία ιστιοφόρου: | Περγκόλα από PVC |
| Εγκατάσταση: | Άρθρα για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
Εξωτερικά συσσωρευτικά συστήματα στέγης συσσωρευτικά PVC περγκόλα πλευρικά τοίχοι
| Τύπος: | Awnings |
|---|---|
| Λήξη πανιών: | Περγόλα επικαλυμμένη με PVC |
| Υλικό ιστιοφόρου: | PVC |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα μεγέθη για ανασυρόμενη περγκόλα οροφής |
| Υφάσματα: | Πολυεστέρα 850g/τ.μ. |
Εγκαταστάθηκε στον τοίχο ή ανεξάρτητα Η επιλογή είναι δική σας
| Εγκατάσταση: | Άρθρα για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων |
|---|---|
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά: | Φωτεινές λωρίδες LED/Εύκολη συναρμολόγηση |
| Λειτουργία: | Αδιάβροχο, αδιάβροχο αλουμινένιο περγκόλα |
| Άρθρο: | Περγόλα με ανασυρόμενη οροφή |
| Υλικό πλαισίου: | Σύνθετα αλουμινίου |
Μηχανοποιημένη απόδειξη αέρα τυφλών διαδρομής επιτροπής στεγών αργιλίου πέργκολα
| Όνομα: | Windproof ήλιος που σκιάζει τους τυφλούς διαδρομής φερμουάρ για το μπαλκόνι εστιατορίων θόλων περγκο |
|---|---|
| εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
3x3m Wall-mounted προσαρμοσμένο Gery αλουμινίου χειρωνακτικό κτήριο κήπων Louvered πέργκολα υπαίθριο
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα αργιλίου κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα περγκολών: | gery χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχη Wall-Mounted χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Μέγεθος: | 4*4 Μ, 4*3 Μ, 3*3 Μ, προσαρμοσμένο μέγεθος |


