Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ white color aluminum pergolas ] αγώνας 358 Προϊόντα.
SUNC 4x4m Wall-mounted αλουμινίου χειρωνακτική Louvered οικοδόμηση Gaeden περγκολών υπαίθρια αδιάβροχη
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | Μαύρος, γκρίζος, άσπρος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-mounted πέργκολα Louvered αλουμινίου χειρωνακτική |
| Μέγεθος: | 4*4 χειρωνακτική Louvered πέργκολα Μ |
3x3m υπαίθρια αλουμινίου χειρωνακτική Louvered προστασία ήλιων περγκολών Windproof
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρος, γκρίζος, άσπρος |
| Feature1: | Εξασφαλίστε και κινητή περιουσία |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Ασημένια Louver φεγγιτών 430 σκόνη συστημάτων που ντύνει το αδιάβροχο προσαρμοσμένο χρώμα
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Όνομα προϊόντων: | Εξωτερικός τοίχος 430 ασημένιος Aeroscreen άσπρος αργιλίου φεγγιτών ανοιγμάτων εξαερισμού συστημάτων |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
Αργιλίου UV απόδειξη τυφλών κυλίνδρων αέρα ανθεκτική υπαίθρια με την πέργκολα Gazebo
| Όνομα: | Ανθεκτικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων αέρα αργιλίου με την πέργκολα Gazebo |
|---|---|
| εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
SKS90 αργιλίου εισελκόμενος Louvered στεγών έλεγχος ήλιων συστημάτων αρχιτεκτονικός
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, 6063-T5 |
|---|---|
| Όνομα: | SKS90 το αργίλιο εισελκόμενο ο αρχιτεκτονικός έλεγχος ήλιων συστημάτων στεγών |
| Πάχος: | 1.0~3.0mm |
| Πλάτος λεπίδων: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Εγκαταστήστε: | Κάθετος/οριζόντιος |
Υπαίθρια κυλίνδρων PVC φίμπεργκλας τυφλών διαδρομή φερμουάρ τηλεχειρισμού άσπρη μαύρη
| Όνομα: | Χειρωνακτικός εξωτερικός βαρέων καθηκόντων υπαίθριος κύλινδρος απόδειξης αέρα τυφλών διαδρομής φερμο |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Διάφοροι υπαίθριοι τυφλοί διαδρομής φερμουάρ χρώματος, UV επίστρωμα πολυεστέρα τυφλών Ziptrak
| Όνομα: | Μηχανοποιημένος υπαίθριος βαρέων καθηκόντων υπαίθριος κύλινδρος απόδειξης αέρα τυφλών διαδρομής φερμ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο ή ξύλινη περίπτωση |
Προσαρμοσμένο πλαίσιο με μαχαίρια αλουμινίου 6063 και IP67
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Προσαρμοσμένο πλαίσιο με μαχαίρια αλουμινίου 6063 και IP67
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Προσαρμοσμένο πλαίσιο με κράμα αλουμινίου 6063 και δοκιμαστικό κινητήρα IP67
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |


