Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ wind resistance zip track blinds ] αγώνας 322 Προϊόντα.
Υπαίθρια μηχανοποιημένη πέργκολα 12» Χ 20» αργιλίου με τους διευθετήσιμους τυφλούς στεγών και Zipscreen
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος προϊόντων: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " 10 " × 20 " 12 " × 20 " Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Ο μηχανοποιημένος υπαίθριος κύλινδρος τυφλώνει τους Windproof τυφλούς σκιάς ήλιων για Patio
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος συνήθειας: | Προσαρμοσμένοι τυφλοί κυλίνδρων μεγέθους υπαίθριοι |
| Κύλινδρος ourdoor ChVarious χρώματος blindsoose: | Διάφοροι τυφλοί κυλίνδρων ourdoor |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχη Windproof σαφής υπαίθρια κουρτίνα Ziptrack τυφλό Lowes PVC |
| Ύφος: | Windproof με το φερμουάρ |
Μηχανοποιημένοι υπαίθριοι τυφλοί Zipscreen κυλίνδρων για την αντίσταση εντόμων σκιάς κήπων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανοποιημένοι υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | Προσαρμοσμένοι τυφλοί κυλίνδρων μεγέθους υπαίθριοι |
| Χρώμα: | μαύρος, γκρίζος, χρώμα συνήθειας |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Καθιστικό, αίθουσα συνεδριάσεων, εμπορικός, στάδιο, κ.λπ. |
| Σχήμα: | Ηλεκτρικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
UV ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ υπαίθριοι κυλίνδρων τυφλών τυφλοί Ziptrak Patio παραθύρων αδιάβροχοι
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανοποιημένοι υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | Προσαρμοσμένοι τυφλοί κυλίνδρων μεγέθους υπαίθριοι |
| Χρώμα: | Σκοτεινοί γκρίζοι, άσπροι, μαύροι προσαρμοσμένοι υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
| Εφαρμογή: | υπαίθριος, πέργκολα |
| Σχήμα: | Μηχανοποιημένοι υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
Sunshade ο αδιάβροχος υπαίθριος κύλινδρος τυφλώνει το μηχανοποιημένο διασπασμένο τύπο
| Όνομα: | Υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Προσαρμοσμένοι τυφλοί κυλίνδρων μεγέθους υπαίθριοι |
| Χρώμα: | Τυφλοί κυλίνδρων ourdoor χρώματος συνήθειας |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | UV ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ & WINDPROOF & ΑΣΦΑΛΗΣ, διευθετήσιμη στέγη Louvered |
| Στοιχείο: | υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων στο σπίτι & την κουζίνα |
Μηχανοποιημένο υπαίθριο Sunshade τυφλών κυλίνδρων με την κατώτατη ράγα
| Όνομα: | Υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος συνήθειας: | Προσαρμοσμένοι τυφλοί κυλίνδρων μεγέθους υπαίθριοι |
| Χρώμα προϊόντων: | Τυφλοί κυλίνδρων ourdoor χρώματος συνήθειας |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | UV ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ & WINDPROOF & ΑΣΦΑΛΗΣ |
| Στοιχείο: | ziptrack μηχανοποιημένοι υπαίθριοι τυφλοί στο σπίτι & την κουζίνα |
Κτίριο Κήπου Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου Αδιάβροχη Με Περσίδες 4Χ4μ
| Είδος: | Πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6073 |
| χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4X4m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μοντέρνα Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου με Πέργκολα |
Εισελκόμενη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου βιοκλιματική με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Λευκό, που προσαρμόζεται |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 Προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
3X4 Garden Aluminium Pergola Outdoor Motorized Louver Blades with Zip Screen
| Είδος: | Πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6073 |
| χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 3X4m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
γκρίζο μηχανοποιημένο κτήριο κήπων περγκολών αργιλίου 3X5 4x4 με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |


