Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ wind resistance zip track blinds ] αγώνας 322 Προϊόντα.
Υπαίθρια διευθετήσιμη πέργκολα Gazebo στεγών Louvered Patio με τους τυφλούς Ziptrack σκιάς ήλιων
| Στοιχείο: | αργίλιο περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
Χειρωνακτική απόδειξη τρωκτικών περγκολών αλουμινίου κήπων υπαίθρια με την οθόνη φερμουάρ
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Περσίδες εξωτερικού χώρου παραθύρου αδιάβροχο αίθριο εξωτερική πέργκολα μηχανοκίνητες περσίδες με φερμουάρ
| Ονομα: | ρολά εξωτερικού χώρου μηχανοκίνητα στόρια με φερμουάρ |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| χρώμα: | Σκούρο γκρι, λευκό, μαύρο προσαρμοσμένο χρώμα |
| Εφαρμογή: | εσωτερικό, εξωτερικό, πέργκολα, παράθυρο |
| Υλικό: | Ύφασμα, Ύφασμα Semi-blackout |
Στεγανοποιήστε το μηχανοποιημένο Sunshade Patio τυφλών κυλίνδρων έξυπνο παράθυρο
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανοποιημένοι υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | Προσαρμοσμένοι τυφλοί κυλίνδρων μεγέθους υπαίθριοι |
| Χρώμα: | μαύρος, γκρίζος, χρώμα συνήθειας |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Καθιστικό, αίθουσα συνεδριάσεων, εμπορικός, στάδιο, κ.λπ. |
| Σχήμα: | Ηλεκτρικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
Πλεκτό παράθυρο ηλεκτρικό Patio τυφλών κυλίνδρων υφάσματος υπαίθριο Windproof
| όνομα: | Υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | Σκοτεινός γκρίζος, άσπρος, ο Μαύρος που προσαρμόζεται |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Καθιστικό, αίθουσα συνεδριάσεων, εμπορικός, στάδιο, κ.λπ. |
| Σχήμα: | Έξυπνοι ηλεκτρικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
Υπαίθριο μηχανοποιημένο Sunshade τυφλών κυλίνδρων αδιάβροχο ηλεκτρικό έξυπνο παράθυρο
| όνομα: | Υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | Σκοτεινός γκρίζος, άσπρος, ο Μαύρος που προσαρμόζεται |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Καθιστικό, αίθουσα συνεδριάσεων, εμπορικός, στάδιο, κ.λπ. |
| Σχήμα: | Έξυπνοι ηλεκτρικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
Αδιάβροχα μηχανοκίνητα ρολά εξωτερικού χώρου Στόρια παραθύρων από σκιά αίθριου φερμουάρ
| Ονομα: | ρολά εξωτερικού χώρου μηχανοκίνητα στόρια με φερμουάρ |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| χρώμα: | Σκούρο γκρι, λευκό, μαύρο προσαρμοσμένο χρώμα |
| Εφαρμογή: | ρολά εσωτερικού και εξωτερικού χώρου |
| Υλικό: | Ύφασμα, Ύφασμα Semi-blackout |
RGB ελαφριά 12 πέργκολα αργιλίου» Χ 20» μηχανοποιημένη με τους υπαίθριους τυφλούς Ziptrak
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 12 " × 20 " “προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
RGB μηχανοποιημένη φως πέργκολα Gazebo αργιλίου με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων Zipscreen
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ύφος Modorn: | RGB ελαφρύ σχέδιο |
Οι υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων SUNC μηχανοποίησαν το Windproof κύλινδρο ανώτατου Patio τυφλό με το δευτερεύον κανάλι
| Όνομα: | Υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένοι τυφλοί κυλίνδρων μεγέθους υπαίθριοι |
| Χρώμα: | Διάφοροι τυφλοί κυλίνδρων ourdoor |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχη Windproof σαφής υπαίθρια κουρτίνα Ziptrack τυφλό Lowes PVC |
| Ύφος: | Windproof με το φερμουάρ |


