Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ wind resistance zip track blinds ] αγώνας 322 Προϊόντα.
3 X 3 μηχανοποιημένη αργιλίου πέργκολα Patio κήπων περγκολών αδιάβροχη με τους υπαίθριους τυφλούς
| Στοιχείο προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζα μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονος που μηχανοποιήθηκε η πέργκολα αλουμινίου |
Σύγχρονα Αδιάβροχα Εξωτερικά Κεραμίδια Αλουμινίου
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Ο αδιάβροχος υπαίθριος κύλινδρος τυφλώνει τη μηχανοποιημένη πέργκολα με το παραθυρόφυλλο αλουμινίου
| Στοιχείο: | εξαρτήματα περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένη Szie |
| Ύφος: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Windproof μηχανοποιημένοι Louvered αργιλίου τυφλοί κυλίνδρων κήπων περγκολών υπαίθριοι
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
υπαίθρια μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου 3X3 3x4 3x5 με τους γκρίζους τυφλούς κυλίνδρων
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
RGB Light Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου Εξωτερικού Χώρου 4X6m Με Περσίδες Κολλιών
| Είδος: | πέργκολα αλουμινίου εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6073 |
| χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4X6m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Σύγχρονη Μηχανοκίνητη Πέργκολα αλουμινίου |
Αίθριο Μηχανοκίνητες Περσίδες Εξωτερικών Ρολών Αντιανεμικό Παράθυρο με φερμουάρ
| Ονομα: | Μηχανοκίνητα ρολά εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| χρώμα: | Σκούρο γκρι, λευκό, μαύρο προσαρμοσμένο χρώμα |
| Εφαρμογή: | Καθιστικό, αίθουσα συνεδριάσεων, εμπορικός, στάδιο, κ.λπ. |
| Μορφή: | Ηλεκτρικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
Ηλεκτρικά ρολά εξωτερικού χώρου Παράθυρο σκίαστρου Αδιάβροχο
| Ονομα: | Μηχανοκίνητα ρολά εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | Σκούρο γκρι, λευκό, μαύρο προσαρμοσμένο χρώμα |
| Εφαρμογή: | Καθιστικό, αίθουσα συνεδριάσεων, εμπορικός, στάδιο, κ.λπ. |
| Μορφή: | Ηλεκτρικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
Υπαίθριο μηχανοποιημένο διευθετήσιμο εισελκόμενο Louver περγκολών αργιλίου με την οθόνη φερμουάρ
| στοιχείο προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη Louver αλουμινίου πέργκολα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων: | Προστασία από τον ήλιο, τη βροχή και τον αέρα |
Βιοκλιματική μηχανοποιημένη πέργκολα Louvered 10 αλουμινίου» X12» με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη στέγη Gazebo Louvered |


