Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized aluminum outdoor pergola ] αγώνας 459 Προϊόντα.
Εξωτερική μηχανική αλουμινένια περγκόλα κήπου με SS 304 και τηλεχειριστήριο
| προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| προϊόν: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Εξωτερική πισίνα αδιάβροχη ηλιακή ομπρέλα προσαρμοσμένη αλουμινένιο κράμα περγκόλα
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
3x6m μηχανοποιημένη Louver Gazebo περγκολών αργιλίου υπαίθρια μηχανοποιημένη στέγη
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | Gazebo περγκολών αλουμινίου |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Πέργκολα αργιλίου Hardtop |
| Λειτουργία: | Στεγανοποιήστε, sunshade, πέργκολα αργιλίου παραγωγής βροχής |
10 X 13 μηχανοποιημένη FT πέργκολα Louvered αργιλίου αδιάβροχη υπαίθρια
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, πέργκολα απόδειξης αποσυνθέσεων |
Μηχανοποιημένη η Louvered βιοκλιματική υπαίθρια 10 X12 περγκολών αργιλίου FT
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Προστασία από τον ήλιο, τη βροχή και τον αέρα |
πέργκολα αργιλίου 4x4m υπαίθρια μηχανοποιημένη με Louver το κτήριο κήπων στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Πέργκολα αργιλίου υπαίθρια |
|---|---|
| Louver υλικό: | Πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Λειτουργία: | Στεγανοποιήστε, sunshade, παραγωγή βροχής |
Βιοκλιματικό υπαίθριο μηχανοποιημένο αργίλιο αδιάβροχα Awning 4 X 4m περγκολών Louvered
| Στοιχείο: | Κτήρια κήπων περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζα, μαύρη, άσπρη, προσαρμοσμένη πέργκολα |
| Τύπος στεγών: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Υπαίθρια μηχανοποιημένη πέργκολα 12» Χ 20» αργιλίου με τους διευθετήσιμους τυφλούς στεγών και Zipscreen
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος προϊόντων: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " 10 " × 20 " 12 " × 20 " Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
3 X 3 μηχανοποιημένη αργιλίου πέργκολα Patio κήπων περγκολών αδιάβροχη με τους υπαίθριους τυφλούς
| Στοιχείο προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζα μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονος που μηχανοποιήθηκε η πέργκολα αλουμινίου |
Σχεδιασμός κήπου Μηχανοκίνητο αλουμινένιο περγκόλα τοίχος / ανεξάρτητο
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |


