Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized aluminum outdoor pergola ] αγώνας 459 Προϊόντα.
Επεκτείνετε χωρίς κόπο τον υπαίθριο χώρο διαβίωσής σας με την αλουμινένια αναδιπλούμενη περγκόλα
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
Μηχανοκίνητη Περγόλα Αλουμινίου Για Σχεδιασμό Κήπου
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
Ελέγξτε χωρίς κόπο τον υπαίθριο χώρο γραφείου σας με μια κινητοποιημένη αλουμινένια περγκόλα σε προσαρμοσμένα χρώματα
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
Απομακρυσμένο έλεγχο και ενσωμάτωση έξυπνου σπιτιού Μηχανοκίνητο αλουμινένιο περγκόλα σε γκρι χρώμα
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
Προσαρμοσμένο μέγεθος 5x3m Αλουμίνιο ανασυρόμενο περγκόλα για εξωτερική και ανεξάρτητη εγκατάσταση
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Αδιάβροχη Αντιανεμική Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου, η Τέλεια Προσθήκη στον Υπαίθριο Χώρο σας
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
Αλουμινένια Αναδιπλούμενη Πέργκολα Αδιάβροχη Αντιανεμική Αλουμινένια Πέργκολα για Απρόσκοπτη Υπαίθρια Διαβίωση
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
Εξατομικευμένη Έγχρωμη Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου για Πισίνα με Ενσωμάτωση Smart Home και Τηλεχειρισμό
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα Ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
Απολαύστε τον εξωτερικό χώρο σας όλο το χρόνο με την αλεξίσφαιρη αλεξίσφαιρη περγκόλα
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
Στερεά ανεξάρτητη εγκατάσταση Κινητή αλουμινένια περγκόλα για την σκηνή σχεδιασμού κήπου
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Σύστημα Ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |


