Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized aluminum outdoor pergola ] αγώνας 459 Προϊόντα.
Μηχανοποιημένη απόδειξη τρωκτικών περγκολών αλουμινίου κήπων υπαίθρια με την οθόνη φερμουάρ
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Τύπος στεγών: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Αξεσουάρ IP67 Patio Outdoor Ρυθμιζόμενα κιτ πέργκολας από αλουμίνιο
| Είδος: | αξεσουάρ αλουμινίου πέργκολας |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένη Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα οροφής με περσίδες |
RGB Light Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου Εξωτερικού Χώρου 4X6m Με Περσίδες Κολλιών
| Είδος: | πέργκολα αλουμινίου εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6073 |
| χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4X6m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Σύγχρονη Μηχανοκίνητη Πέργκολα αλουμινίου |
Κήπος 5x3 Μηχανοκίνητο Αλουμίνιο Περγκόλα Βιοκλίμα εξωτερική αυλή China Manufacturer
| Άρθρο: | Πάρτιο Πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Περγόλα από κράμα αλουμινίου |
| Χρώμα: | γκρίζα μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Μέγεθος: | 3x4· 4x4· 5x3· αλουμινένιο περγκόλα |
| Στυλ: | Σύγχρονη κινητοποιημένη ανασυρόμενη περγκόλα |
10» Χ 10» υπαίθρια πέργκολα αργιλίου Patio μηχανοποιημένη στέγη με τους τυφλούς οθόνης φερμουάρ
| Στοιχείο: | πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα: | Γκρίζος άσπρος Μαύρος προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 πέργκολα αλουμινίου " × 10 " |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Σύγχρονη Αδιάβροχη Εξωτερική Αλουμινένια Περγόλα με κινητήρα
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 ; 4x3 ; 4x6 |
| Στυλ: | μηχανοποιημένος η πέργκολα |
Βροχής κρυμμένη αισθητήρας πέργκολα στεγών αργιλίου αποξηράνσεων ηλεκτρική αυτόματη
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Windproof μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου Louvered με τη διευθετήσιμη στέγη 10» Χ 13»
| Στοιχείο προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Ρυθμίσιμη οροφή με θόλωμα Αλουμινίου 6063 T5
| Άρθρο: | Πάρτιο Πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο, γκρίζο, καφέ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Μέγεθος προϊόντος: | 5X3m, 3X4m, 4X4m; Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Περγόλα με ανασυγκρότητο μαντήλι |
Ανερόστεγη Ανεμοστεγή Μηχανοκίνητη Αλουμινένια Περγκόλα Προσαρμοσμένο Μέγεθος 3x3m 4x4m 3x4m 3x6m 5x3m για εξωτερικές σκηνές
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |


