Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized waterproof louvered pergola ] αγώνας 288 Προϊόντα.
Louver χάλυβα οικοδόμησης κήπων απόδειξη αποσυνθέσεων περγκολών αργιλίου που εξωθείται
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Αδιάβροχο χειρωνακτικό μηχανοποιημένο εξωθημένο πέργκολα αργίλιο Gazebo κήπων
| Στοιχείο: | Υπαίθριο αλουμίνιο περγκολών Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένη πέργκολα |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Εξωθημένος κήπος που χτίζει την αδιάβροχη πέργκολα που συγκεντρώνεται εύκολα
| Στοιχείο: | Υπαίθριο αλουμίνιο περγκολών Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένη πέργκολα |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Γκρίζα μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου στεγών Louvred με τους τυφλούς οθόνης φερμουάρ
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα: | Γκρίζα πέργκολα αλουμινίου |
| Μέγεθος προϊόντων: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Κήπος που χτίζει την υπαίθρια μηχανοποιημένη πέργκολα άσπρο DIY 3x3 3x4 αργιλίου
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος περγκολών: | 4x4 4x3 4x6 3x3 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Ανερόπλεκτη Κινητήρα Αλουμινίου Περγόλα Απομακρυσμένου Ελέγχου Εξωτερική Γκρίζα Περγόλα για πισίνα
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
| προϊόν: | πέργκολα αλουμινίου |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
Μηχανών ανοικτή κλειστή πέργκολα αργιλίου στεγών υπαίθρια
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου καιρικού ανθεκτική μηχανοποιημένη Louvered
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
SUNC PVDF 3.0mm υπαίθρια πτυσσόμενη σύγχρονη πέργκολα αργιλίου
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Η σκόνη έντυσε την πέργκολα αργιλίου αεροτομών IP67 202mm
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |


