Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized waterproof louvered pergola ] αγώνας 288 Προϊόντα.
Υδροστεγή Αλεξανδρείο Αλεξανδρείο Ανασυρόμενο Πέργκολα για Κήπο και Χώρο πισίνας
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
|---|---|
| προϊόν: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
10 της» X12» Diy Louvered αδιάβροχος κήπος Patio αλουμινίου περγκολών στεγών υπαίθριος
| Στοιχείο: | Υπαίθρια πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 10» X12» Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη louver πέργκολα στεγών |
3x6m μηχανοποιημένη Louver Gazebo περγκολών αργιλίου υπαίθρια μηχανοποιημένη στέγη
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου υπαίθρια |
|---|---|
| Υλικό: | Gazebo περγκολών αλουμινίου |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Πέργκολα αργιλίου Hardtop |
| Λειτουργία: | Στεγανοποιήστε, sunshade, πέργκολα αργιλίου παραγωγής βροχής |
Αξεσουάρ IP67 Patio Outdoor Ρυθμιζόμενα κιτ πέργκολας από αλουμίνιο
| Είδος: | αξεσουάρ αλουμινίου πέργκολας |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένη Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα οροφής με περσίδες |
Μηχανοποιημένη Gazebo πέργκολα 10» Χ 13» αργιλίου για τον υπαίθριο κήπο Patio γεφυρών
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " 10 " × 20 " Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Louver 3x6m υπαίθριο αλουμινίου κτήριο κήπων περγκολών αδιάβροχο
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Πέργκολα αλουμινίου |
Μηχανοποιημένο κήπος μπαλκόνι υπαίθριο Bioclimatica περγκολών αργιλίου αδιάβροχο
| Στοιχείο προϊόντων: | Αψίδα πέργκολας, κτίριο κήπου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργολα από κράμα αλουμινίου |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο γέρυ, προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία: | στεγανοποιήστε, sunshade, παραγωγή βροχής, σχέδιο κήπων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου αποσυνθέσεων απόδειξη |
Διευθετήσιμα FT περγκολών 10 X 13 αργιλίου Hardtop αδιάβροχων Louvered για το ναυπηγείο Patio γεφυρών
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
Σύγχρονο μηχανοποιημένο αργίλιο Gazebo 10» Χ 10» για τον κήπο Patio γεφυρών
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
5x3m Αλουμινίου ανασυρόμενο περγκόλα για εξωτερική πισίνα
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
|---|---|
| προϊόν: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερική πισίνα |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |


