Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized waterproof louvered pergola ] αγώνας 288 Προϊόντα.
10 X 13 μηχανοποιημένη FT πέργκολα Louvered αργιλίου αδιάβροχη υπαίθρια
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, πέργκολα απόδειξης αποσυνθέσεων |
Αλουμινίου συναρμολόγημα κινητήρα ανασυγκρότησης λαούβρας περγκόλα που ανοίγει και κλείνει
| Άρθρο: | εξωτερικές περγκόλες από αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη αναδιπλούμενη περγκόλα |
Υπαίθριες μηχανοποιημένες αλουμινίου εξαρτήσεις στεγών περγκολών Louvered περγκολών αδιάβροχες
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
10 της» X12» μηχανοποιημένη αργιλίου πέργκολα Patio Louvered περγκολών υπαίθρια
| προϊόν: | πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 |
| χρώμα: | Γκρίζος άσπρος Μαύρος προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου " × 12 " |
| Στυλ: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Ο cOem μηχανοποίησε την αδιάβροχη πέργκολα αλουμινίου βιοκλιματική
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Έξυπνα κατασκευασμένη μηχανοκίνητη αδιάβροχη αλουμινένια περγκόλα για σύγχρονους υπαίθριους χώρους διαβίωσης
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Εξωτερικό κράμα αλουμινίου 6063 Μηχανοκίνητο περγκόλα με λάουβρα με δοκιμή IP67
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Μηχανοκίνητη έξυπνη αλουμινένια περγκόλα με αλουμινένιο στρογγυλό ραβδί για κήπο πισίνας
| προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| προϊόν: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Εξωτερική μηχανική αλουμινένια περγκόλα κήπου με SS 304 και τηλεχειριστήριο
| προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| προϊόν: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
4x4m Μηχανοκίνητο ανασυγκρότητο αλουμινένιο περγκόλα
| Άρθρο: | Αλουμινίου Πέρκολα Πάρτιο |
|---|---|
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Χρώμα προϊόντος: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη αναδιπλούμενη περγκόλα |


