Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized waterproof louvered pergola ] αγώνας 288 Προϊόντα.
Αδιάβροχη λεπίδα 260mm περγκολών στεγών PVC εισελκόμενη σταύλος επιστρώματος σκονών
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Hardtop μηχανοποιημένο Louver αργιλίου κτήριο κήπων περγκολών υπαίθριο με το φως των οδηγήσεων
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Λεπτομέρειες Materiall στεγών: | Πέργκολα αλουμινίου |
Αξεσουάρ Garden Motorized Pergola Aluminium Outdoor Patio Louvres
| Είδος: | αξεσουάρ πέργκολας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμμα αλουμινίου |
| Χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένη Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
3X4 Garden Aluminium Pergola Outdoor Motorized Louver Blades with Zip Screen
| Είδος: | Πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6073 |
| χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 3X4m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
γκρίζο μηχανοποιημένο κτήριο κήπων περγκολών αργιλίου 3X5 4x4 με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Ηλεκτρικό Πανεπιστήμιο από κράμα αλουμινίου εγκατεστημένο στην οροφή της αυλής βίλας βεράντα αλουμινίου περγκόλα λαούβερ
| προϊόν: | Υπαίθρια πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι με το λαμπρό ασημένιο άσπρο και προσαρμοσμένο χρώμα κυκλοφορίας σύμφωνα με τον αριθμό |
| Μέγεθος: | 10» X12» 12» X12» 10» Χ 10» Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοποιημένη louverd πέργκολα |
Ανεξάρτητος κινητήρας αλουμινίου περγκόλα 3x6m για χώρους γραφείων
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερική πισίνα |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
Πισίνα κολύμβησης και κήπος με κινητήρα αλουμινίου περγκόλα με προσαρμοσμένο μέγεθος
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερική πισίνα |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| προϊόν: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
??????????? εισελκόμενη Patio αργιλίου λεπίδων 150mm στέγη Louvered
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Σύγχρονου σχεδίου βιοκλιματική μηχανοποιημένη πέργκολα PVC αλουμινίου εισελκόμενη
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |


