Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized zip track blinds ] αγώνας 349 Προϊόντα.
Οι υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων αντίστασης εντόμων μηχανοποίησαν Windproof
| Όνομα: | Ηλεκτρικοί έξυπνοι τυφλοί, μηχανοποιημένοι υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων σκιάς |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Windproof δευτερεύουσα οθόνη μπαλκονιών εστιατορίων θόλων περγκολών |
| Χρώμα: | διάφορος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Ύφασμα: | Polyester+UV επίστρωμα |
Ο μηχανοποιημένος υπαίθριος κύλινδρος τυφλώνει τους Windproof τυφλούς σκιάς ήλιων για Patio
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος συνήθειας: | Προσαρμοσμένοι τυφλοί κυλίνδρων μεγέθους υπαίθριοι |
| Κύλινδρος ourdoor ChVarious χρώματος blindsoose: | Διάφοροι τυφλοί κυλίνδρων ourdoor |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχη Windproof σαφής υπαίθρια κουρτίνα Ziptrack τυφλό Lowes PVC |
| Ύφος: | Windproof με το φερμουάρ |
Ηλεκτρικά ρολά εξωτερικού χώρου Παράθυρο σκίαστρου Αδιάβροχο
| Ονομα: | Μηχανοκίνητα ρολά εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | Σκούρο γκρι, λευκό, μαύρο προσαρμοσμένο χρώμα |
| Εφαρμογή: | Καθιστικό, αίθουσα συνεδριάσεων, εμπορικός, στάδιο, κ.λπ. |
| Μορφή: | Ηλεκτρικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
Εισελκόμενη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου βιοκλιματική με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Λευκό, που προσαρμόζεται |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 Προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
3 X 4 μηχανοποιημένη εισελκόμενη πέργκολα αλουμινίου βιοκλιματική με το φως ανεμιστήρων οθόνης φερμουάρ
| Στοιχείο: | Εισελκόμενη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 Προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα πέργκολα |
Βιοκλιματική μηχανοποιημένη πέργκολα Louvered 10 αλουμινίου» X12» με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη στέγη Gazebo Louvered |
Μηχανοποιημένη απόδειξη τρωκτικών περγκολών αλουμινίου κήπων υπαίθρια με την οθόνη φερμουάρ
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Τύπος στεγών: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Υπαίθρια διευθετήσιμη πέργκολα Gazebo στεγών Louvered Patio με τους τυφλούς Ziptrack σκιάς ήλιων
| Στοιχείο: | αργίλιο περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
RGB ελαφριά 12 πέργκολα αργιλίου» Χ 20» μηχανοποιημένη με τους υπαίθριους τυφλούς Ziptrak
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 12 " × 20 " “προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
12» Χ 10» μηχανοποιημένο αργιλίου RGB φως υποδοχών περγκολών αδιάβροχο για τη διακόσμηση κήπων
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 12 " × 20 " 10 " × 10 " 10 " × 20 " προσαρμοσμένος |
| Εξαρτήματα: | αδιάβροχη υποδοχή ziptrack τυφλοί πόρτα γυαλιού παραθυρόφυλλο RGB φως |


