Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized zip track blinds ] αγώνας 349 Προϊόντα.
4x4m Μηχανοκίνητο ανασυγκρότητο αλουμινένιο περγκόλα
| Άρθρο: | Αλουμινίου Πέρκολα Πάρτιο |
|---|---|
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Χρώμα προϊόντος: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη αναδιπλούμενη περγκόλα |
Εξωτερική αδιάβροχη αλουμινένια περγκόλα με προσαρμοσμένο φρέμα
| Άρθρο: | Περγόλα με ανασυγκρότητο μαντήλι |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4cm |
| Στυλ: | Περγόλα από αλουμίνιο με συρρικνώσιμο μαντήλι |
Αδιάβροχη μηχανοποιημένη πέργκολα Louvered αργιλίου με διευθετήσιμα 13 FT στεγών 12 X 10 X
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 12 " × 12 " 12 " × 20 " 10 " × 10 " 10 " × 20 " προσαρμοσμένος |
| Εξαρτήματα: | αδιάβροχη υποδοχή ziptrack τυφλοί πόρτα γυαλιού παραθυρόφυλλο RGB φως |
4X6m 3x5m Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου αδιάβροχη για κτήριο κήπου εξωτερικού χώρου
| Είδος: | πέργκολα αλουμινίου εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6073 |
| χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4x4m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 3x5m ; Προσαρμοσμένο |
| Στυλ: | Σύγχρονη Μηχανοκίνητη Πέργκολα αλουμινίου |
10» Χ 10» μηχανοποιημένη πέργκολα Gazebo αργιλίου με τη συρόμενη πόρτα γυαλιού Ziptrack
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος περγκολών: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | μηχανοποιημένος η πέργκολα |
Αδιάβροχη μηχανοποιημένη στέγη Gazebo Louvered περγκολών αργιλίου για το κτήριο κήπων
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
Υπαίθρια μηχανοποιημένη πέργκολα Gazebo αργιλίου με τη RGB ελαφριά συρόμενη πόρτα γυαλιού
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
Louver ανοδική οξείδωση περγκολών αλουμινίου στεγών υπαίθρια μηχανοποιημένη
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Ο κήπος σχηματίζει αψίδα τη μηχανοποιημένη απόδειξη τρωκτικών περγκολών αργιλίου για το προαύλιο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Αδιάβροχη μηχανοποιημένη αλουμίνιο πέργκολα Louvered με το οδηγημένο φως
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |


