Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized zip track blinds ] αγώνας 349 Προϊόντα.
Διευθετήσιμος αδιάβροχος περγκολών αλουμινίου Louvered μηχανοποιημένος στέγη
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Η αρχιτεκτονική πέργκολα αργιλίου μηχανοποίησε τη σύγχρονη πέργκολα Patio
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Ο cOem μηχανοποίησε την αδιάβροχη πέργκολα αλουμινίου βιοκλιματική
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
6063 η αδιάβροχη Louver πέργκολα αργιλίου μηχανοποίησε εισελκόμενο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Ο μηχανοποιημένος υπαίθριος κύλινδρος τυφλώνει τους υπαίθριους τυφλούς Ziptrack διακοπτών Wifi ασύρματους για τη σκιά παραθύρων
| Όνομα: | Αυτόματοι υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | Διάφοροι υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
| Εφαρμογή: | γραφείο, υπαίθριο |
| Στοιχείο: | Υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
Υπαίθριο μηχανοποιημένο διευθετήσιμο εισελκόμενο Louver περγκολών αργιλίου με την οθόνη φερμουάρ
| στοιχείο προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη Louver αλουμινίου πέργκολα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων: | Προστασία από τον ήλιο, τη βροχή και τον αέρα |
Στεγανοποιήστε το μηχανοποιημένο Sunshade Patio τυφλών κυλίνδρων έξυπνο παράθυρο
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανοποιημένοι υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων: | Προσαρμοσμένοι τυφλοί κυλίνδρων μεγέθους υπαίθριοι |
| Χρώμα: | μαύρος, γκρίζος, χρώμα συνήθειας |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ: | Καθιστικό, αίθουσα συνεδριάσεων, εμπορικός, στάδιο, κ.λπ. |
| Σχήμα: | Ηλεκτρικοί υπαίθριοι τυφλοί κυλίνδρων |
Μηχανοποιημένη η Louvered βιοκλιματική υπαίθρια 10 X12 περγκολών αργιλίου FT
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Προστασία από τον ήλιο, τη βροχή και τον αέρα |
10 της X12 μηχανοποιημένη FT αργιλίου εισελκόμενη πέργκολα Louvered περγκολών υπαίθρια βιοκλιματική
| στοιχείο προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένο Louver |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων: | Προστασία από τον ήλιο, τη βροχή και τον αέρα |
Χειρωνακτική απόδειξη τρωκτικών περγκολών αλουμινίου κήπων υπαίθρια με την οθόνη φερμουάρ
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |


