Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized zip track blinds ] αγώνας 349 Προϊόντα.
Αδιάβροχο Κάλυμμα Οροφής Βεράντας Εξωτερικού Μηχανοκίνητου Αλουμινίου Garden Gazebo
| Στοιχείο προϊόντων: | Υπαίθρια πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι με το λαμπρό ασημένιο άσπρο και προσαρμοσμένο χρώμα κυκλοφορίας σύμφωνα με τον αριθμό |
| Μέγεθος: | 10» X12» 12» X12» 10» Χ 10» Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη louverd πέργκολα |
5m X 3m Μηχανοκίνητη οροφή από αλουμίνιο περγκόλα εξωτερική αυλή
| προϊόν: | Αλουμινίου Πέρκολα Πάρτιο |
|---|---|
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Χρώμα: | γκρίζα μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Μέγεθος: | 5m X 3m πέργκολα αλουμινίου |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη αναδιπλούμενη περγκόλα |
Κήπος 5x3 Μηχανοκίνητο Αλουμίνιο Περγκόλα Βιοκλίμα εξωτερική αυλή China Manufacturer
| Άρθρο: | Πάρτιο Πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Περγόλα από κράμα αλουμινίου |
| Χρώμα: | γκρίζα μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Μέγεθος: | 3x4· 4x4· 5x3· αλουμινένιο περγκόλα |
| Στυλ: | Σύγχρονη κινητοποιημένη ανασυρόμενη περγκόλα |
RGB μηχανοποιημένη φως πέργκολα Gazebo αργιλίου με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων Zipscreen
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ύφος Modorn: | RGB ελαφρύ σχέδιο |
SUNC 5m X 3m μηχανοποιημένη αλουμινίου περγκολών υπαίθρια κήπων στέγη περγκολών Patio ηλεκτρική
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα προϊόντων: | μαύρος, γκρίζος, άσπρος, καφετής |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονος που μηχανοποιήθηκε η πέργκολα αλουμινίου |
Κιτ οροφής πέργκολας με μηχανοκίνητο αλουμίνιο Αδιάβροχη οροφή με κιόσκι
| Στοιχείο προϊόντων: | patio περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 10» X12» 12» X12» 10» Χ 10» Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη louverd πέργκολα |
5m X 3m υπαίθριος μηχανοποιημένος αδιάβροχος κήπος Gazebo κάλυψης στεγών Patio περγκολών αργιλίου
| Στοιχείο: | η πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι με το λαμπρό ασημένιο άσπρο και προσαρμοσμένο χρώμα κυκλοφορίας σύμφωνα με τον αριθμό |
| Μέγεθος: | 5m X 3m πέργκολα αλουμινίου |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη louverd πέργκολα |
4x4 μηχανοποιημένη υπαίθρια πέργκολα αλουμινίου με Louvers Patio πλευρών την πέργκολα κήπων
| Στοιχείο: | η πέργκολα με η στέγη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι με το λαμπρό ασημένιο άσπρο και προσαρμοσμένο χρώμα κυκλοφορίας σύμφωνα με τον αριθμό |
| Μέγεθος: | 5m X 3m πέργκολα αλουμινίου |
| Ύφος: | πέργκολα με τις πλευρές |
Μηχανοκίνητη Πέργκολα Αλουμινίου Εξωτερικού Χώρου Με Πλαϊνά Μαύρη Πέργκολα Ροφής Γκαρσονιέρας
| Στοιχείο: | η πέργκολα στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | ο Μαύρος περγκολών |
| Μέγεθος: | 5m X 3m πέργκολα αλουμινίου |
| Ύφος: | η πέργκολα |
Αλουμινίου συναρμολόγημα κινητήρα ανασυγκρότησης λαούβρας περγκόλα που ανοίγει και κλείνει
| Άρθρο: | εξωτερικές περγκόλες από αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη αναδιπλούμενη περγκόλα |


