Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ white color aluminum pergolas ] αγώνας 358 Προϊόντα.
9x9 9x12 κήπων μηχανοποιημένη αργίλιο απόδειξη τρωκτικών περγκολών υπαίθρια οδηγημένη ελαφριά
| Στοιχείο: | Αψίδα πέργκολας |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργολα από κράμα αλουμινίου |
| χρώμα προϊόντων: | γκρίζα, μαύρη, άσπρη, προσαρμοσμένη μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου |
| Λειτουργία: | Στεγανοποιήστε, sunshade, παραγωγή βροχής |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου αποσυνθέσεων απόδειξη |
Μηχανοποιημένο αργιλίου υπαίθριο περγκολών Bioclimatica σχέδιο σπιτιών σκιάς αδιάβροχο
| Στοιχείο προϊόντων: | Αψίδα πέργκολας, κτίριο κήπου |
|---|---|
| υλικό: | Πέργολα από κράμα αλουμινίου |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο γέρυ, προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία: | στεγανοποιήστε, sunshade, παραγωγή βροχής, σχέδιο κήπων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου αποσυνθέσεων απόδειξη |
Μηχανοποιημένη αργίλιο πέργκολα αδιάβροχα Awning 4 X 6mm Louvered
| Στοιχείο: | πέργκολα κήπων |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζα, μαύρη, άσπρη, προσαρμοσμένη πέργκολα |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων: | Απόδειξη τρωκτικών, πέργκολα απόδειξης αποσυνθέσεων |
10 X 13 μηχανοποιημένη FT πέργκολα Louvered αργιλίου αδιάβροχη υπαίθρια
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, πέργκολα απόδειξης αποσυνθέσεων |
Louver κήπων περγκολών αλουμινίου 3x3m υπαίθρια μηχανοποιημένη κτήριο πέργκολα Gazebo
| Όνομα προϊόντων: | Κτήριο κήπων περγκολών αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα περγκολών: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Λειτουργία: | Στεγανοποιήστε, sunshade, πυρκαγιά και προστασία σκουριάς |
Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου αδιάβροχη για το κτήριο κήπων
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, Gery, άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Διευθετήσιμη στέγη Louvered |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 10 " × 10 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
Υπαίθριος Sunshade χειρωνακτικός αδιάβροχος κήπος Gazebo 10 " × 12 " Patio περγκολών Louvered
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, Gery, άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 10 " × 10 " 10 " × 12 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
Βιοκλιματικό υπαίθριο μηχανοποιημένο αργίλιο αδιάβροχα Awning 4 X 4m περγκολών Louvered
| Στοιχείο: | Κτήρια κήπων περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζα, μαύρη, άσπρη, προσαρμοσμένη πέργκολα |
| Τύπος στεγών: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Εισελκόμενη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου βιοκλιματική με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Λευκό, που προσαρμόζεται |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 Προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Υπαίθρια διευθετήσιμη πέργκολα Gazebo στεγών Louvered Patio με τους τυφλούς Ziptrack σκιάς ήλιων
| Στοιχείο: | αργίλιο περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |


