Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized waterproof louvered pergola ] αγώνας 288 Προϊόντα.
6063 η αδιάβροχη Louver πέργκολα αργιλίου μηχανοποίησε εισελκόμενο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Αδιάβροχη μηχανοποιημένη πέργκολα Louvered αργιλίου με διευθετήσιμα 13 FT στεγών 12 X 10 X
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 12 " × 12 " 12 " × 20 " 10 " × 10 " 10 " × 20 " προσαρμοσμένος |
| Εξαρτήματα: | αδιάβροχη υποδοχή ziptrack τυφλοί πόρτα γυαλιού παραθυρόφυλλο RGB φως |
Όλο από ανοξείδωτο χάλυβα πόστο από μηχανοκίνητο αδιάβροχο εξωτερικό κήπο περγκόλα με Ip67 δοκιμή
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Κήπος 2.0mm μηχανοποιημένη αδιάβροχη πέργκολα αργιλίου
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Αλουμινίου κράμα εξωτερική ηλεκτρική περγκόλα με σκεπή με σκεπή
| Άρθρο: | Ηλεκτρική περγκόλα |
|---|---|
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Ηλεκτρική Περγόλα |
Σύγχρονη μηχανοποιημένη Louvered περγκολών αργιλίου στέγη Patio κατωφλιών υπαίθρια
| Στοιχείο προϊόντων: | πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 |
| Χρώμα: | Γκρίζος άσπρος Μαύρος προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 " × 12 " προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ύφος: | Σύγχρονος που μηχανοποιήθηκε η πέργκολα αλουμινίου |
Αδιάβροχη Louver μηχανοποιημένη στέγη σκόνη περγκολών αργιλίου που ντύνεται
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Η αρχιτεκτονική πέργκολα αργιλίου μηχανοποίησε τη σύγχρονη πέργκολα Patio
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Υπαίθριο Louvered SGS απόδειξης αποσυνθέσεων περγκολών διευθετήσιμου Hardtop
| Στοιχείο: | Υπαίθρια πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένος |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
IP67 η μηχανή 100*65*2mm υδρορροές στεγανοποιεί την εισελκόμενη πέργκολα
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |


