Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized waterproof louvered pergola ] αγώνας 288 Προϊόντα.
4x4 μηχανοποιημένη υπαίθρια πέργκολα αλουμινίου με Louvers Patio πλευρών την πέργκολα κήπων
| Στοιχείο: | η πέργκολα με η στέγη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι με το λαμπρό ασημένιο άσπρο και προσαρμοσμένο χρώμα κυκλοφορίας σύμφωνα με τον αριθμό |
| Μέγεθος: | 5m X 3m πέργκολα αλουμινίου |
| Ύφος: | πέργκολα με τις πλευρές |
Τροφοδοτημένο επίστρωμα απόδειξης PVDF τρωκτικών περγκολών Louvered βροχής προστασία
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένος |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
3 X 4 μηχανοποιημένη εισελκόμενη πέργκολα αλουμινίου βιοκλιματική με το φως ανεμιστήρων οθόνης φερμουάρ
| Στοιχείο: | Εισελκόμενη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 Προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα πέργκολα |
12» το Χ 20» στεγανοποιεί τη μηχανοποιημένη υπαίθρια πέργκολα αλουμινίου με τη διευθετήσιμη στέγη
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 10 " × 10 " 10 " × 13 " 10 " × 20 " 12 " × 20 " Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Κατοικημένη πέργκολα Louvered αλουμινίου υφάσματος PVC για το μπαλκόνι εστιατορίων
| Όνομα: | Αδιάβροχο εισελκόμενο Patio Awning PVC με τα οδηγημένα φω'τα Gazebo |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | πολυεστέρας 850g/s.qm |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Added Features:: | LED Light Strips/Easily Assembly |
Το Bioclimatica μηχανοποίησε την υπαίθρια πέργκολα αργιλίου Awning ο αδιάβροχος κήπος σπιτιών
| Στοιχείο: | Αψίδα πέργκολας |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργολα από κράμα αλουμινίου |
| χρώμα προϊόντων: | λευκή,μαύρη πέργκολα αλουμινίου προσαρμοσμένη |
| Λειτουργία: | στεγανοποιήστε, sunshade, παραγωγή βροχής, σχέδιο κήπων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου αποσυνθέσεων απόδειξη |
Υψηλής αντοχής μηχανοποιημένη εισελκόμενη πέργκολα στεγών βιοκλιματική
| Όνομα: | Υψηλής αντοχής βιοκλιματικό μηχανοποιημένο Awning PVC αλουμινίου εισελκόμενο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Ύφασμα: | Πολυεστέρας 850g/sq |
| Υλικό πανιών: | PVC |
| Προστιθέμενα χαρακτηριστικά γνωρίσματα:: | Ελαφριές λουρίδες οδηγήσεων/εύκολα συνέλευση |
Εύκολα συγκεντρωμένη αδιάβροχη πέργκολα αργιλίου με την ακτίνα 6063
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | Επί παραγγελία/υπαίθρια Gazebo πέργκολα αργιλίου κήπων βιοκλιματική |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Εύκολα συγκεντρωμένες, βιώσιμος, οι ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO, απόδειξη τρωκτικών, απόδειξη απο |
| Σύστημα αισθητήρων διαθέσιμο: | Αισθητήρας βροχής για μηχανοποιημένη την αργίλιο πέργκολα |
Αλουμινένιο Pergola Louver Roof Kit Μηχανοκίνητο Αδιάβροχο Pergola Σύστημα Απομακρυσμένου Ελέγχου Κάλυψη Gazebo
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
|---|---|
| προϊόν: | πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
Προσαρμοσμένη χρωματική εξωτερική ηλεκτρική οροφή με σύγχρονα τεχνολογικά λουτρά και αδιάβροχη αλουμινένια περγόλα
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |


