Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized waterproof louvered pergola ] αγώνας 288 Προϊόντα.
Σχεδιασμός κήπου 5x3m Μηχανοκίνητο ανασυγκρότητο Louver Αλουμινίου Περγόλα Συγχώνευση έξυπνης κατοικίας
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
Προσαρμόσιμη αδιάβροχη αλουμινένια περγκόλα με τηλεχειριστήριο
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
Προσαρμοσμένο Αλουμινίου Αδιάβροχο Αδιάβροχο Περγόλα Για εξωτερική διακόσμηση κήπου
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Σχεδιασμός εξωτερικού κήπου |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Τμήμα προϊόντος: | Περγόλα από αλουμίνιο |
Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου αδιάβροχη για το κτήριο κήπων
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, Gery, άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Διευθετήσιμη στέγη Louvered |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 10 " × 10 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
αλουμίνιο υπαίθριο Gazebo περγκολών 4x3m αδιάβροχο χειρωνακτικό Louvered για τον κήπο
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered αλουμινίου |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | υποστήριξη 4*4 Μ, 4*3 Μ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
3x6m αλουμινίου υπαίθριος αδιάβροχος κήπος περγκολών Louvered κραμάτων χειρωνακτικός που χτίζει Gazebo
| Όνομα προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικά: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα συνήθειας: | Μαύρη, άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered αλουμινίου |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 Μ, 4*3 Μ, 3x3m, 3x6m προσαρμοσμένο μέγεθος |
Υπαίθριο μηχανοποιημένο διευθετήσιμο εισελκόμενο Louver περγκολών αργιλίου με την οθόνη φερμουάρ
| στοιχείο προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη Louver αλουμινίου πέργκολα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων: | Προστασία από τον ήλιο, τη βροχή και τον αέρα |
Υπαίθριο χειρωνακτικό Sunshade Patio περγκολών Louvered με τη διευθετήσιμη πέργκολα Hardtop
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered αλουμινίου |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
Εξωτερικό μοντέρνο αδιάβροχο με κινητήρα ρυθμιζόμενο αλουμινένιο περγκόλα
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 ; 4x3 ; 4x6 ; Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Συνήθεια 200mm διευθετήσιμη μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου λεπίδων
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |


