Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized waterproof louvered pergola ] αγώνας 288 Προϊόντα.
Στεγανοποιήστε τον υπαίθριο κήπο Patio περγκολών μηχανοποιημένων Louvered κήπων αλουμινίου 4 X 4
| Στοιχείο προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Μηχανοκίνητη εξωτερική αλουμινένια οροφή περγκόλα με σύστημα αποχέτευσης και πλευρική οθόνη
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
12» Χ 10» μηχανοποιημένο αργιλίου RGB φως υποδοχών περγκολών αδιάβροχο για τη διακόσμηση κήπων
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 12 " × 20 " 10 " × 10 " 10 " × 20 " προσαρμοσμένος |
| Εξαρτήματα: | αδιάβροχη υποδοχή ziptrack τυφλοί πόρτα γυαλιού παραθυρόφυλλο RGB φως |
Ανεμπόδιστος αλουμινένιο περγκόλα με σύστημα αποχέτευσης
| Άρθρο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | λευκό, μαύρο gery καφετής προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Windproof μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου Louvered με τη διευθετήσιμη στέγη 10» Χ 13»
| Στοιχείο προϊόντων: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 3x5 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Προσαρμοσμένο χρώμα αλουμινίου ανασυρόμενο περγκόλα για τοποθέτηση στον τοίχο
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερική πισίνα |
| προϊόν: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένη Περκόλα Χρώμα Αλουμίνιο Ανασυρόμενο Περκόλα σε 3x3m Μέγεθος
| προϊόν: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερική πισίνα |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
10» Χ 10» μηχανοποιημένη πέργκολα Gazebo αργιλίου με τη συρόμενη πόρτα γυαλιού Ziptrack
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος περγκολών: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | μηχανοποιημένος η πέργκολα |
Υπαίθρια διευθετήσιμη πέργκολα Gazebo στεγών Louvered Patio με τους τυφλούς Ziptrack σκιάς ήλιων
| Στοιχείο: | αργίλιο περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
RGB ελαφριά 12 πέργκολα αργιλίου» Χ 20» μηχανοποιημένη με τους υπαίθριους τυφλούς Ziptrak
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 12 " × 20 " “προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |


