Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ motorized waterproof louvered pergola ] αγώνας 288 Προϊόντα.
5m X 3m υπαίθριος μηχανοποιημένος αδιάβροχος κήπος Gazebo κάλυψης στεγών Patio περγκολών αργιλίου
| Στοιχείο: | η πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6063 T5 |
| Χρώμα: | Σκοτεινό γκρι με το λαμπρό ασημένιο άσπρο και προσαρμοσμένο χρώμα κυκλοφορίας σύμφωνα με τον αριθμό |
| Μέγεθος: | 5m X 3m πέργκολα αλουμινίου |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη louverd πέργκολα |
Σύγχρονη 2.5mm ανοικτή πέργκολα αργιλίου στεγών αυτόματη μονωμένη
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Βιοκλιματική πέργκολα αργιλίου Buliding κήπων αδιάβροχη
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | Επί παραγγελία/υπαίθρια Gazebo πέργκολα αργιλίου κήπων βιοκλιματική |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Εύκολα συγκεντρωμένες, βιώσιμος, οι ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO, απόδειξη τρωκτικών, απόδειξη απο |
| Σύστημα αισθητήρων διαθέσιμο: | Αισθητήρας βροχής για μηχανοποιημένη την αργίλιο πέργκολα |
RGB μηχανοποιημένη φως πέργκολα Gazebo αργιλίου με τους υπαίθριους τυφλούς κυλίνδρων Zipscreen
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένο χρώμα |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ύφος Modorn: | RGB ελαφρύ σχέδιο |
Windproof μηχανοποιημένοι Louvered αργιλίου τυφλοί κυλίνδρων κήπων περγκολών υπαίθριοι
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Αυτοματοποιημένο σύστημα έξυπνης εξωτερικής περγκόλας
| Προσαρμοσμένο μέγεθος: | 3x3m· 4x4m· 3x4m· 3x6m· 5x3m, προσαρμοσμένο |
|---|---|
| προϊόν: | πέργκολα αλουμινίου |
| Σύστημα ελέγχου: | Εναρμόνιση τηλεχειριστή/έξυπνου σπιτιού |
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Περγόλα για εξωτερικούς χώρους |
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
Louver κήπων περγκολών αλουμινίου 3x3m υπαίθρια μηχανοποιημένη κτήριο πέργκολα Gazebo
| Όνομα προϊόντων: | Κτήριο κήπων περγκολών αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα αλουμινίου |
| Χρώμα περγκολών: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Λειτουργία: | Στεγανοποιήστε, sunshade, πυρκαγιά και προστασία σκουριάς |
Μηχανοποιημένη απόδειξη τρωκτικών περγκολών αλουμινίου κήπων υπαίθρια με την οθόνη φερμουάρ
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Τύπος στεγών: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
υπαίθρια μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου 3X3 3x4 3x5 με τους γκρίζους τυφλούς κυλίνδρων
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Εξωτερικό Αλουμινίου Περκόλα Ανερόστερο Ανεμοστερό σύστημα τηλεχειρισμού τοίχος ή ανεξάρτητο
| προϊόν: | πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Χώρος δωματίου: | Εξωτερικό, Γραφείο, πισίνα, Κήπος |
| Χαρακτηριστικό του προϊόντος: | Αδιάβροχη Windproof πέργκολα αλουμινίου |
| Εγκατάσταση: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο/απομονωμένο |
| Χρώμα περγκολών: | Γκρι, Μαύρο, Λευκό, Προσαρμοσμένο |


