Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ wind proof motorized track blinds ] αγώνας 159 Προϊόντα.
υπαίθρια μηχανοποιημένη πέργκολα αργιλίου 3X3 3x4 3x5 με τους γκρίζους τυφλούς κυλίνδρων
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Υπαίθρια διευθετήσιμη πέργκολα Gazebo στεγών Louvered Patio με τους τυφλούς Ziptrack σκιάς ήλιων
| Στοιχείο: | αργίλιο περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
Μηχανοποιημένη απόδειξη τρωκτικών περγκολών αλουμινίου κήπων υπαίθρια με την οθόνη φερμουάρ
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Τύπος στεγών: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Κήπος που χτίζει την υπαίθρια μηχανοποιημένη πέργκολα άσπρο DIY 3x3 3x4 αργιλίου
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6073 πέργκολα |
| Χρώμα: | γκρίζο, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος περγκολών: | 4x4 4x3 4x6 3x3 Προσαρμοσμένο Szie |
| Ύφος: | Σύγχρονη μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
3 X 4 μηχανοποιημένη εισελκόμενη πέργκολα αλουμινίου βιοκλιματική με το φως ανεμιστήρων οθόνης φερμουάρ
| Στοιχείο: | Εισελκόμενη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | 4x4 4x3 4x6 3x3 Προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα πέργκολα |
Αδιάβροχη μηχανοποιημένη στέγη Gazebo Louvered περγκολών αργιλίου για το κτήριο κήπων
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος gery προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
Αξεσουάρ IP67 Patio Outdoor Ρυθμιζόμενα κιτ πέργκολας από αλουμίνιο
| Είδος: | αξεσουάρ αλουμινίου πέργκολας |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένη Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα οροφής με περσίδες |
Αξεσουάρ Garden Motorized Pergola Aluminium Outdoor Patio Louvres
| Είδος: | αξεσουάρ πέργκολας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμμα αλουμινίου |
| Χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένη Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
3X4 Garden Aluminium Pergola Outdoor Motorized Louver Blades with Zip Screen
| Είδος: | Πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6073 |
| χρώμα: | γκρι, μαύρο, άσπρο, προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | 3X4m ;Προσαρμοσμένο Szie |
| Στυλ: | Μηχανοκίνητη πέργκολα αλουμινίου με περσίδες |
Louver ανοδική οξείδωση περγκολών αλουμινίου στεγών υπαίθρια μηχανοποιημένη
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |


