Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ wind proof motorized track blinds ] αγώνας 159 Προϊόντα.
Αδιάβροχη μηχανοποιημένη αλουμίνιο πέργκολα Louvered με το οδηγημένο φως
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Διευθετήσιμος αδιάβροχος περγκολών αλουμινίου Louvered μηχανοποιημένος στέγη
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Η αρχιτεκτονική πέργκολα αργιλίου μηχανοποίησε τη σύγχρονη πέργκολα Patio
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Ο cOem μηχανοποίησε την αδιάβροχη πέργκολα αλουμινίου βιοκλιματική
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
6063 η αδιάβροχη Louver πέργκολα αργιλίου μηχανοποίησε εισελκόμενο
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
Βιοκλιματικό υπαίθριο μηχανοποιημένο αργίλιο αδιάβροχα Awning 4 X 4m περγκολών Louvered
| Στοιχείο: | Κτήρια κήπων περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζα, μαύρη, άσπρη, προσαρμοσμένη πέργκολα |
| Τύπος στεγών: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
Μηχανοποιημένη αργίλιο πέργκολα αδιάβροχα Awning 4 X 6mm Louvered
| Στοιχείο: | πέργκολα κήπων |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζα, μαύρη, άσπρη, προσαρμοσμένη πέργκολα |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων: | Απόδειξη τρωκτικών, πέργκολα απόδειξης αποσυνθέσεων |
10 X 13 μηχανοποιημένη FT πέργκολα Louvered αργιλίου αδιάβροχη υπαίθρια
| Στοιχείο: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, μαύρος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Μηχανοποιημένη πέργκολα αλουμινίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, πέργκολα απόδειξης αποσυνθέσεων |
Υπαίθριο 3x4m μηχανοποιημένο Louvered αργιλίου Awning Pergolaproof περγκολών άσπρο αδιάβροχο
| Στοιχείο: | Κτήρια κήπων περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζα, μαύρη, άσπρη, προσαρμοσμένη πέργκολα |
| Τύπος στεγών: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Πέργκολα αλουμινίου |
Louver χάλυβα οικοδόμησης κήπων απόδειξη αποσυνθέσεων περγκολών αργιλίου που εξωθείται
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |


