Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ wind proof motorized track blinds ] αγώνας 159 Προϊόντα.
SUNC 3x3m άσπρος Wall-mounted υπαίθριος Windproof αδιάβροχος περγκολών Louvered αλουμινίου χειρωνακτικός
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρος, γκρίζος, άσπρος |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων: | Wall-mounted πέργκολα Louvered αλουμινίου χειρωνακτική |
| Μέγεθος: | 3*3M, προσαρμοσμένο μέγεθος |
4x4m 4x3m 3x3m Wall-mounted αλουμινίου χειρωνακτικό Louvered περγκολών κτήριο κήπων Gery υπαίθριο
| Στοιχείο περγκολών: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα αργιλίου κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | gery χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-Mounted χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 το Μ, 4*3 Μ, εγχειρίδιο 3*3 Μ η πέργκολα |
Αδιάβροχος χειρωνακτικός Louvered κήπος Gazebo 4x4m αλουμινίου περγκολών υπαίθριος
| Στοιχείο περγκολών: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό περγκολών: | Πέργκολα αργιλίου κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | Άσπρος, μαύρος, χειρωνακτική Louvered πέργκολα Gery |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-Mounted χειρωνακτική πέργκολα Louvered σκιάς ήλιων |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 Μ, 4*3 Μ, 3*3 Μ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
αλουμίνιο υπαίθριο Gazebo περγκολών 4x3m αδιάβροχο χειρωνακτικό Louvered για τον κήπο
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered αλουμινίου |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | υποστήριξη 4*4 Μ, 4*3 Μ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
3x6m αλουμινίου υπαίθριος αδιάβροχος κήπος περγκολών Louvered κραμάτων χειρωνακτικός που χτίζει Gazebo
| Όνομα προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικά: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα συνήθειας: | Μαύρη, άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered αλουμινίου |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 Μ, 4*3 Μ, 3x3m, 3x6m προσαρμοσμένο μέγεθος |
Υπαίθριο χειρωνακτικό Sunshade Patio περγκολών Louvered με τη διευθετήσιμη πέργκολα Hardtop
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered αλουμινίου |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
πέργκολα αργιλίου Louvered επιστρώματος σκονών 260mm αδιάβροχη
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Όνομα: | Το αργίλιο διευθετήσιμο η ελεύθερη δομή συναρμολογήσεων σχεδίου συστημάτων περγκολών |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
Ανοδική οξείδωση 260mm Louvered πέργκολα αργιλίου λεπίδων
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Όνομα: | Το αργίλιο διευθετήσιμο περγκολών ελεύθερη στάση σχεδίου συστημάτων η ελεύθερη |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
Προσαρμοσμένη χρώματος Louvered ανοδική οξείδωση κάλυψης πεζουλιών περγκολών υπαίθρια
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Λεπίδα: | 260mm |


