Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ wind proof motorized track blinds ] αγώνας 159 Προϊόντα.
Τροφοδοτημένο επίστρωμα απόδειξης PVDF τρωκτικών περγκολών Louvered βροχής προστασία
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένος |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Υπαίθριο Louvered SGS απόδειξης αποσυνθέσεων περγκολών διευθετήσιμου Hardtop
| Στοιχείο: | Υπαίθρια πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένος |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Υπαίθριο αδιάβροχο μηχανοποιημένο αργίλιο συστημάτων περγκολών Sunc που εξωθείται
| Στοιχείο: | Υπαίθρια πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένη πέργκολα |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Αδιάβροχο χειρωνακτικό μηχανοποιημένο εξωθημένο πέργκολα αργίλιο Gazebo κήπων
| Στοιχείο: | Υπαίθριο αλουμίνιο περγκολών Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| Feature1: | Εύκολα συγκεντρωμένη πέργκολα |
| Feature2: | ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO |
Hardtop μηχανοποιημένο Louver αργιλίου κτήριο κήπων περγκολών υπαίθριο με το φως των οδηγήσεων
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Λεπτομέρειες Materiall στεγών: | Πέργκολα αλουμινίου |
Διευθετήσιμα FT περγκολών 10 X 13 αργιλίου Hardtop αδιάβροχων Louvered για το ναυπηγείο Patio γεφυρών
| Στοιχείο: | θόλος περγκολών |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | μαύρος προσαρμοσμένος |
| μέγεθος: | 10 " × 12 " 10 " × 10 " 10 " × 13 " προσαρμοσμένος |
| Ύφος: | Διευθετήσιμη πέργκολα στεγών Louvered |
SUNC 6x3m άσπρη αλουμινίου χειρωνακτική Louvered προστασία ήλιων περγκολών υπαίθρια αδιάβροχη
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Απόδειξη τρωκτικών, χειρωνακτική πέργκολα Louvered απόδειξης αποσυνθέσεων |
| Μέγεθος: | 6x3m, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Βιοκλιματική πέργκολα αργιλίου Buliding κήπων αδιάβροχη
| Στοιχείο: | Πέργκολα αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα: | Επί παραγγελία/υπαίθρια Gazebo πέργκολα αργιλίου κήπων βιοκλιματική |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Εύκολα συγκεντρωμένες, βιώσιμος, οι ΦΙΛΙΚΈΣ, ανανεώσιμες πηγές ECO, απόδειξη τρωκτικών, απόδειξη απο |
| Σύστημα αισθητήρων διαθέσιμο: | Αισθητήρας βροχής για μηχανοποιημένη την αργίλιο πέργκολα |
Αδιάβροχος χειρωνακτικός κήπος Hardtop περγκολών αργιλίου που χτίζει Gazebo
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα |
|---|---|
| Υλικό: | Πέργκολα κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Χρώμα συνήθειας |
| τύπος στέγης: | Hardtop |
| Υλικές λεπτομέρειες στεγών: | Louver χάλυβα |
Λεπίδα 260mm ελεύθερο αργίλιο τυφλών Witn σχεδίου συστημάτων περγκολών Louvered διευθετήσιμο
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Όνομα: | Αργιλίου διευθετήσιμοι στεγών περγκολών τυφλοί σχεδίου συστημάτων ελεύθεροι witn |
| Λεπίδα: | 260mm |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |


