Όλα τα Προϊόντα
-
BRUNO BiaginiΗ ποιότητα και το ύφος του προϊόντος είναι η συμπάθειά μου. SUNC ικανοποιεί πλήρως τις ανάγκες μου για το προϊόν. Το ναυπηγείο είναι στο σπίτι όμορφο και η οικογένεια το συμπαθεί. -
Μαρία GravdalΈνα εμπιστευμένο εργοστάσιο! Το αγαπώ, το σχέδιο και οι πωλήσεις είναι μεγάλα, η διαδικασία παραγωγής και μεταφορών προϊόντων είναι καλή, και θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε -
Marta Jimenez PedersenΗ ποιότητα είναι πάρα πολύ υψηλή, είναι η πέργκολα ονείρου μου, είναι εύκολο να εγκαταστήσει, και είναι επίσης κατάλληλο να χρησιμοποιηθεί πλήρως αυτόματος
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Jessie
Τηλεφωνικό νούμερο :
15317096971
ΤιAPP :
+8615317096971
λέξεις-κλειδιά [ wind proof motorized track blinds ] αγώνας 159 Προϊόντα.
SUNC 4x4m Wall-mounted αλουμινίου χειρωνακτική Louvered οικοδόμηση Gaeden περγκολών υπαίθρια αδιάβροχη
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα προϊόντων: | Μαύρος, γκρίζος, άσπρος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-mounted πέργκολα Louvered αλουμινίου χειρωνακτική |
| Μέγεθος: | 4*4 χειρωνακτική Louvered πέργκολα Μ |
SUNC 3x3m Wall-mounted αλουμινίου χειρωνακτική Louvered προστασία ήλιων περγκολών υπαίθρια Windproof
| Στοιχείο προϊόντων: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Wall-mounted πέργκολες αλουμινίου |
| Χρώμα: | Άσπρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-mounted πέργκολες αλουμινίου |
| Διάστημα δωματίων: | Κτήριο κήπων, υπαίθριο |
SUNC 4x4m 3x3m άσπρος Wall-mounted υπαίθριος κήπος περγκολών Louvered αλουμινίου χειρωνακτικός που χτίζει Windproof αδιάβροχο
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρη, γκρίζα, άσπρη, προσαρμοσμένη πέργκολα Louvered χρώματος χειρωνακτική |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-mounted πέργκολα Louvered αλουμινίου χειρωνακτική |
| Μέγεθος: | 4*4 Μ, 4*4 Μ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
4x4m 4x3m μαύρος Wall-mounted υπαίθριος κήπος περγκολών Louvered αλουμινίου χειρωνακτικός που χτίζει Gazebo
| Στοιχείο περγκολών: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-mounted πέργκολα Louvered αλουμινίου χειρωνακτική |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 Μ, 4*3 Μ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Συνήθεια 4x4m 4x3m αλουμινίου χειρωνακτική Louvered οικοδόμηση κήπων περγκολών υπαίθρια αδιάβροχη
| Στοιχείο: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Μαύρη χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-mounted πέργκολα Louvered αλουμινίου χειρωνακτική |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 Μ, 4*3 Μ, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Συνήθεια 4x4m Wall-mounted αλουμινίου χειρωνακτικό Louvered κτήριο κήπων περγκολών υπαίθριο
| Στοιχείο περγκολών: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
|---|---|
| Υλικό: | Χειρωνακτική πέργκολα Louvered κραμάτων αργιλίου |
| Χρώμα: | Άσπρος, μαύρος, χειρωνακτική Louvered πέργκολα Gery |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Wall-Mounted χειρωνακτική πέργκολα Louvered |
| Μέγεθος προϊόντων: | 4*4 Μ, 4*3 Μ, 3*3 Μ, πέργκολα αργιλίου 6*3M |
διευθετήσιμη πέργκολα αργιλίου στεγών του Λούβρου λεπίδων 260mm
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Εξωτερική προσόψεων πέργκολα αργιλίου Louvered κάλυψης διευθετήσιμη
| Χρώμα: | Γκρίζος, άσπρος, προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Μέγεθος: | 4M≤L≤6M 3M≤W≤4M |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επίστρωμα σκονών, ανοδική οξείδωση |
| Λεπίδα: | 260mm |
Υπαίθρια σύγχρονη σκόνη περγκολών αργιλίου στεγών Louvered που ντύνεται
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |
IP67 ανθρακιτικές αλουμινίου πέργκολες κήπων οξείδωσης περγκολών ανοδικές
| Όνομα: | Υπαίθριο μηχανοποιημένο Louver περγκολών αλουμινίου αδιάβροχο σύστημα στεγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αψίδες, πέργκολες, πέργκολες κήπων |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Πάχος αργιλίου: | βιοκλιματική πέργκολα αλουμινίου κήπων 2.0mm3.0mm |
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται |


